Berat Kandili Mesajları Yeni ve Resimli 2023

Foto Galeri 06.03.2023, 07:36
Berat Kandili Mesajları Yeni ve Resimli 2023
1/32

Berat Kandili mesajları 2023, kısa süre önce idrak edilen Regaip ve Miraç Kandili sonrasında en çok araştırılan konuların başında geliyor.
Bazı alimlere göre, `Berat Gecesi, Kuran-ı Kerim'in Levh-i Mahfûz'dan dünya semasına toptan indiği gecedir'. Bunun gibi çok önemli bir manası da bulunan Berat Kandili, elden geldikçe güç yettiği kadar ibadet edilerek geçirilmelidir. Rabbimiz bu anlamlı gece için, "Rızık isteyen yok mu rızık vereyim, af isteyen yok mu affedeyim." buyurmuştur.
İdrak edilen ibadetlerle beraber Berat Kandili'ne özel uzakları yakın etmek, küslükleri bitirmek, eş, dost ve akrabaları hatırlamak için gönderilecek mesajlar da oldukça kıymetlidir.
Bu nedenle kandil mesajları resimli, sözlü, yazılı, kısa etkileyici, uzun ve farklı mesajlar iletilir. Biz de WhatsApp, Telegram, Facebook Messenger, Instagram DM, TikTok ve Twitter üzerinden gönderebileceğiniz en güzel, anlamlı, resimli, GİF'li, hadisli, dualı ve ayetli mesajları derledik. İşte Berat Kandili mesajları 2023 taslakları! Berat Kandiliniz mübarek olsun, kandiliniz mübarek olsun.