Üç Kız Kardeş 2.Bölüm Fragman İzle

Üç Kız Kardeş dizisi yeni bölümü olan 2.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Üç Kız Kardeş yeni bölümü, 2.Bölümünde neler olacak? Üç Kız Kardeş 2.Bölümünü salı günü Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

TV 23.02.2022, 15:28 23.02.2022, 23:40
Üç Kız Kardeş 2.Bölüm Fragman İzle

Türkan, Derya ve Dönüş, anneleri Nesrin ve babaları Sadık Kalender’le birlikte Ayvalık’ta sessiz sakin yaşamlarını devam ettirirken, yörenin en zengin ailesi olan Kormanların patroniçesi Rüçhan Korman, Türkan’ın dillere destan güzelliğini duyup oğlu Somer’e gelin olarak almaya karar verir. Bu olay Sadık hariç tüm ailede sevinç içinde karşılanır. Kalender ailesi, sakin hayatlarının son günlerini yaşadıklarını bilmeden düğün hazırlıklarına devam etmektedir. Diğer yandan Derya ve Dönüş üniversite sınavına hazırlanmaktadır. Hayatlarını alt üst edecek ilk darbe kapılarını çaldığında, bununla ilk Nesrin yüzleşir. Sadık’ın erkek kardeşi Fatih yüzünü bile görmediği kızını almak için geri döner. Türkan gösterişli bir düğünle dünya evine girer. Nesrin en azından Türkan’ı yerine yerleştirmenin mutluğunu yaşarken, gözünden bile sakındığı biricik kızını cehennem ateşinin ortasına kendi elleriyle bıraktığını bilmemektedir. Kalender ailesinin kaderi artık geri dönülmeyecek şekilde değişmektedir.

Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölümü olan 2.Bölümünü HD ve tek parça olarak Kanal D’den izleyebilirsiniz. Üç Kız Kardeş Son Bölüm Full HD Tek Part İzle. Üç Kız Kardeş dizisi yeni bölümleriyle salı akşamları 20:00 de Kanal D’de...

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Bu sezon gol kralı kim olur?
Bu sezon gol kralı kim olur?
Namaz Vakti 23 Haziran 2024
İmsak 03:18
Güneş 05:14
Öğle 12:56
İkindi 16:53
Akşam 20:28
Yatsı 22:15